Yönetim, Başkan Gürkan´ı Ziyaret Etti
Yönetim, Başkan Gürkan´ı Ziyaret Etti

Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti.

Malatya'da bir dizi temaslarda bulunan Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek ve yönetim kurulu üyeleri, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı makamında ziyaret etti. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeni Malatyaspor yönetimini ağırlamanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

GÜRKAN: "SEZONA ÇOK İYİ BAŞLADI"

Gürkan, Yeni Malatyaspor'un sezona iyi başladığını ve ligde ikinci olarak yoluna devam ettiğini belirterek, "Yeni Malatyaspor sezona çok iyi başladı. Bir ara tökezleme olsa da, liderliği ele geçirdi. Şu anda ligde ikinci sırada yer alıyor. İnşallah sezonu lider olarak bitiririz" dedi.

"ÇALIŞMALARINIZI YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ"

Yeni Malatyaspor'un, Malatyalıların ortak paydası olduğunu vurgulayan başkan Selahattin Gürkan, "Genç-yaşlı, bayan-erkek, herkes Yeni Malatyaspor'un başarısından onur ve gurur duyuyor. Yeni Malatyaspor, Malatya'mızın ortak paydasıdır. Bu ortak paydasının güçlenmesi noktasında, fedakarlık yapan, zamanlarını ayıran insanlara biz müteşekkiriz. Zamanınızı Yeni Malatyaspor'un başarısı, Malatya'nın birlik ve beraberliğine harcıyorsunuz. Sizlerin bu çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz. Zaman zaman bizde maçları izlemeye geliyoruz. Yeni Malatyaspor'un, o eski ihtişamlı günlerine ulaşacağına inanıyoruz" diye konuştu.

Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek ise Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a kendilerini ağırladığı için teşekkür etti.

"SAHİP ÇIKMASI LAZIM"

Yönetim olarak bir dizi ziyaretler yaptıklarını ifade eden Adil Gevrek ise, "Malatya ve Yeni Malatyaspor bizim ortak değerimiz. Ortak değerimize hepimizin sahip çıkması lazım. Birlik ve beraberlik içerisinde olursak, orada güç olur. O güçte inşallah sezon sonunda bizi şampiyon yapar. Malatyalılar kenetlenirse, inanıyoruz ki sezon sonunda şampiyon oluruz. İnşallah hep birlikte o şampiyonluğu yaşarız ve Yeni Malatyaspor'u hak ettiği yere getiririz" diyerek sözlerini sonlandırdı.