T. Direktör Uğur, ´Kayıp 2 puana çok üzüldük´
T. Direktör Uğur, ´Kayıp 2 puana çok üzüldük´

Yakışmadı

Bayrampaşaspor deplasmanından 2-2’lik skorla 1 puan ile yurda dönen temsilcimiz Yeni Malatyaspor’da, teknik direktör Mustafa Uğur kaybedilen 2 puana çok üzüldüklerini söyledi.

Yeni Malatyaspor Haberi - 09 Aralık 2014 Salı - 09:53

Ağır bir sahada güzel bir mücadele ettiklerini belirten Mustafa Uğur, 3 puana yakın olan tarafın kendilerinin olduğunu söyledi.

Bayrampaşaspor karşısında kaybedilen 2 puanın kendilerine yakışmadığını ifade eden Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur; “ Bizim beklentimiz Bayrampaşaspor karşısında 3 puan almaktı. Bu puan kaybı bize yakışmadı. Lider olarak dönmek istiyorduk. Futbolda bir kural var. Yenemiyorsan yenilmeyeceksin. İlerleyen haftalarda takımı hem futbol anlamında hem de mental anlamda daha üst seviyeye çıkaracağız.” İfadelerini kullandı.

Bayrampaşaspor maçında saha zemininin ağır olduğuna dikkat çeken Uğur; “ Zemin gerçekten futbol oynanmayacak kadar ağırdı. Dışarıdan göründüğü gibi değil. Pas yapma olasılığımız eksilere indi. İki takımın oyuncularını gönülden kutluyorum. Böylesine bozuk bir sahada ellerinden geleni ortaya koydular. Bu şartlarda bundan daha iyi olacağına inanmıyorum.” Şeklinde Konuştu

Pendikspor’un tekrar liderliği ele geçirmesi hakkında düşüncelerini ifade eden Tectübeli teknik adam; “ Rakiplerimizin ne yaptığı bizi pek ilgilendirmiyor. Bu hafta liderliği kaybettik fakat ilerleyen haftalarda tekrar alırız. Bu sezonun sonunda gülen taraf biz olacağız.” Dedi.