Başkanımız Adil Gevrek´ten TGRT Haber´e Ziyaret
Başkanımız Adil Gevrek´ten TGRT Haber´e Ziyaret

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grubun ilk dört haftalık bölümünde 4'te 4 yaparak bütün dikkatleri üzerine çeken ve geçtiğimiz hafta ise kendi sahasında Kartalspor’la 0-0 berabere kalan sarı kırmızılı takımın çiçeği burnunda yeni başkanı İş adamı

Adil Gevrek, TGRT Spor Müdürü Cüneyt Şen’i ziyaret ederek samimi açıklamalarda bulundu.

YENİ MALATYASPORUN BAŞARISINI YAKINDA TAKİP EDİYORUM

Ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren TGRT Spor Müdürü Cüneyt Şen, Yeni Malatyaspor kulüp Başkanı Adil Gevrek ve Kulübün Genel sekreteri Erol Ağca’ya bu nezaketlerinden dolayı teşekkür etti. Kulüp Başkanlığının hiç de kolay olmadığını ifade eden TGRT Spor Müdürü Cüneyt Şen,“Adil Gevrek ve ekibinin başarısını yakından takip ediyorum” dedi.

YENİ MALATYASPORU HEDEFLEDİĞİMİZ YERLERE TAŞIYACAĞIZ

Zorlu bir yola çıktığımızın farkındayız, diyen Yeni Malatyaspor kulüp Başkanı Adil Gevrek, “Bu zorluklara karşı başarılı bir şekilde çalışacağımızdan Malatyalı hemşehrilerimizin hiçbir kuşkusu olmasın. Burada arkadaşlarım adına bunun sözünü veriyorum ancak şunu da çok iyi biliyorum. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımla bu yolda yalnız değiliz. Değerli hemşerilerimin de desteğiyle Yeni Malatyaspor'u hedeflediğimiz yerlere taşıyacağız.” diye konuştu.

YENİ MALATYASPORUN BAŞARISI İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Yeni Malatyaspor’un başarısı için çalıştıklarını belirten Genel sekreter Erol Ağca ise “Malatyalı spor severlerin bizden beklentilerini biliyoruz. Hep birlikte el ele verip, Yeni Malatyaspor'un başarısı için çalışıyoruz. Yönetim olarak takımımızı layık olduğu yere taşımak için mücadele ediyoruz. Bu kapsamda da ara vermeden çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.