Her Maça Final Gözüyle Bakıyoruz
Her Maça Final Gözüyle Bakıyoruz

Teknik direktörüm Mustafa Uğur, "Her maça final gözüyle bakıyoruz. Bütün oyuncularımızı da buna göre hazırlıyoruz" dedi.

Fethiyespor maçı hazırlıklarını Türkiye Futbol Federasyonu antrenman sahasında sürdüren sarı-siyahlı takımda, teknik direktör Uğur, idman öncesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ligde hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerini söyledi.

Şampiyonluğa giden yolun kolay olmayacağını belirten Uğur, "Şampiyonluk kolay kazanılmıyor ama bir gerçek var ki Yeni Malatyaspor hangi müsabakasını oynarsa oynasın final niteliği taşımaktadır. Her maça final gözüyle bakıyoruz. Bütün oyuncularımızı da buna göre hazırlıyoruz" diye konuştu. 

Fethiyespor'un iyi bir takım olduğunu, zor geçecek müsabakadan galibiyetle ayrılmak istediklerini dile getiren Uğur, şunları söyledi:

"Orta saha oyuncusu Caner Ağca'nın oynayıp oynayamayacağı belli değil. Serkan Çalık, kart cezalısı olduğu için Fethiyespor maçında forma giyemeyecek. Hafif sakatlığı bulunan Onur Acar takımdan ayrı çalışmalarını sürdürüyor. Orta saha oyuncumuz İrfan Başaran'ın Fethiyespor maçında oynaması zor görünüyor. Bu sıkıntılar nedeniyle diğer oyuncularımızın devreye girmesini arzu ediyoruz. Gönül isterdi ki bu müsabakalarda hiçbir oyuncumuzdan yoksun olmayalım ama bunlar futbolun doğasında var. Biz, her şeye rağmen iyi bir takım ve aileyiz. Şart ne olursa olsun inanıyoruz ki saha içerisinde ne yaptığını bilen, mücadele etmeyi ön planda tutan bir Yeni Malatyaspor olacaktır."

Sakatlıkları süren İrfan Başaran ve Caner Ağca'dan yoksun gerçekleştirilen antrenmanda, hafif sakatlığı bulunan Onur Acar takımdan ayrı çalıştı.