Başkanımız Adil Gevrek 3 puan için mutlu olduklarını ifade etti.
Başkanımız Adil Gevrek 3 puan için mutlu olduklarını ifade etti.

Malatya İnönü Stadı'nda gazetecilere açıklamada bulunan başkanımız Gevrek, "Üzerimizde biraz baskı vardı. Zorlandık ama iyi oynadık. Önemli olan burada galip gelmekti. Galip geldiğimiz için mutluyuz. Önümüzde bir bay haftası var. Bu haftadan sonra önümüze bakacağız. Ligin öncesinde bir kupa maçımız var. Kupa maçına hazırlık yapacağız" dedi.

Başkanımız Adil Gevrek, iyi bir ekip olduklarını kaydederek, "İnişli, çıkışlı bir süreç olabilir. Önemli olan bizim ligin sonunda şampiyon olmamız. Bizim hedefimiz şampiyonluk. 2 maç kaybedebilirsin ya da berabere kalabilirsin. Ama diri bir takımımız var. Her çıktığımız maç bizim için final niteliği taşıyor" ifadelerini kullandı.

Tarsus İdman Yurdu karşısında önemli bir 3 puan aldıklarını dile getiren Başkanımız Gevrek, "Tarsus İdman Yurdu karşısında takımımız çok iyi oynadı. Tabii kapanan bir takıma karşı oynadık. Rakibimiz de iyiydi. Önemli olan galip gelmekti. Galip gelmesini bildik. Önemli olan 3 puandı. Tabii böylesi zorlu maçlar olacak. İyi oynadığınız bir maçı kaybedebilir, kötü oynadığın bir karşılaşmayı kazanabilirsin. Galip geldiğimiz için mutluyuz" şeklinde konuştu.