Ali Ravcı, kampın sorunsuz devam ettiğini söyledi.
Ali Ravcı, kampın sorunsuz devam ettiğini söyledi.

 Yeni Malatyaspor'un Sportif Direktörü Ali Ravcı, kampın sorunsuz devam ettiğini söyledi.

Hazırlıkların Antalya'da yoğun tempoda devam ettiğini söyleyen Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ali Ravcı, "Feyyaz hocadan önce kulübümüz antrenörleri takımı çalıştırdı. Feyyaz hocanın kampa katılmasıyla birlikte tempomuz arttı. Çalışmalar sorunsuz şekilde devam ediyor" dedi.

"ZORLU MAÇLAR OYNAYACAĞIZ"

Ravcı, zorlu bir ikinci yarının kendilerini beklediğini ifade ederek şunları söyledi:

"Öncelikle şunu belirtmemiz lazım zorlu bir ikinci yarı bizi bekliyor. Şimdi düşmemeye oynayan takımlar play-off kovalayan ve birde üst sıralarda şampiyonluğa oynayan takımlar var. Bu nedenle zorlu maçlar oynayacağız. Liderin 5 puan gerisinde kötü bir dezavantajla başlayacağız. İlk maçımız Ofspor ile deplasmanda. Zorlu bir maç oynayacağız. Bu maçtan iyi bir sonuç alıp, yolumuza devam etmek istiyoruz. Bu ilk maçımızdan alacağımız iyi bir sonuç ilerisi için çok iyi olacaktır. Yani iyi bir başlangıçla daha iyi olacağız"

"HOCAMIZIN RAPORU DOĞRULTUSUNDA TRANSFERİMİZ NETLEŞECEK"

Ali Ravcı, transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek, "Takıma takviye konusundaki düşüncelerini hocamız yönetimle paylaşacak. Şu anda görüşmeler devam ediyor. Hocamızın raporu doğrultusunda transferimiz netleşecek. Şuanda sadece görüşmeler devam ediyor" diye konuştu.