Kulüp Başkanımız Adil Gevrek ´in Açıklaması
Kulüp Başkanımız Adil Gevrek ´in Açıklaması

Kulüp Başkanımız Adil Gevrek, takım olarak Ziraat Türkiye Kupası'na hazırlandıklarını belirterek, "Deplasmanda Samsunspor'u yenip kupada gruplara kalmak istiyoruz" dedi.

Başkanımız Adil Gevrek yaptığı açıklamada, Ziraat Türkiye Kupası'nı önemsediklerini gidebilecekleri yere kadar gitmek istediklerini söyledi. 

Başkanımız Gevrek, kupada Malatya'yı en iyi şekilde temsil etmek istediklerini vurgulayarak, "29 Ekim'de Samsunspor maçı var. Zorlu bir maç olacak ama her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek bir takımımız var. Teknik heyet ve futbolcularımıza güveniyoruz.  Deplasmanda Samsunspor'u yenip kupada gruplara kalmak istiyoruz" diye konuştu.

Başkanımız Gevrek, kupadan sonra zorlu bir maç maratonunun kendilerini beklediğini ligde başarılı olmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Ligde iyi bir çıkışlarının olduğunu dile getiren Gevrek, şunları söyledi:

"Bu iyi gidişi sürdürmek istiyoruz. Özellikle ilk 4 haftada yakaladığımız galibiyet serisini tekrarlamayı hedefliyoruz. Bu haftayı maç yapmadan geçirdik. Sakat futbolcularımızın takıma katılması adına bizim için avantaj oldu. Önümüzdeki Hacettepespor maçıyla birlikte galibiyet serimizi sürdüreceğiz."