Başkanımız Adil Gevrek´in Açıklaması
Başkanımız Adil Gevrek´in Açıklaması

 

MALATYA KAMUOYUNA DUYRULUR

11 Kasım 2014 Salı günü Malatya’da günlük yayınlanan Malatya Sonsöz gazetesinde şahsıma yönelik çıkan “GEVREK TEK BAŞINA” Başlıklı haberde yer alan iddialar asılsızdır. 

Öncelikle Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek olarak bu haberi yapan Sonsöz Gazetesi haber koordinatörü Vahap Güner’e sormak istiyorum: “sezon başından bu yana Yeni Malatyaspor’a 2.5 milyon lira harcadığımı kimden öğrendiniz.? 

Takımın yükünü tek başıma sırtladığımı, belediyenin söz verdiği mali desteği almadığımı kim söyledi.? 

Bu güne kadar takımın masraflarını tek başıma karşıladığımı ve Malatya Büyükşehir Belediyesi, Yeni Malatyaspor’a söz verdiği desteğin bir bölümünü bu günlerde ödemek için çalışmalar yaptığını kimden duydunuz ve hangi haber kaynağına dayanarak bu haberi yaptınız.?

Malatya Kamuoyunun şunu bilmesini isterim; “Ben hiçbir zaman Sonsöz Gazetesinin yansıttığı gibi yalnız değilim ve hiçbir zamanda tek başıma da kalmadım. Tek başıma 2.5 milyon lira verdiğimi ve belediyeden hiçbir destek almadığımı iddia eden gazeteci arkadaşımız yaptığı haberden önce keşke bizzat beni arayıp gerçekleri öğrenip doğruları yazsaydı. Başta Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Çakır olmak üzere 12 kişilik yönetim kurulu üyelerimizden yeterince maddi ve manevi desteği alıyorum ve sağ olsunlar beni hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Ben yalnız değilim biz kocaman bir aileyiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.” Saygılarımla. Kamuoyuna duyrulur…