Başkanımız Adil Gevrek 3 puan için mutlu olduklarını ifade etti.
Başkanımız Adil Gevrek 3 puan için mutlu olduklarını ifade etti.

  Kulüp başkanımız Adil Gevrek, Ankara temsilcisi Hacettepespor karşısında 3 puan aldıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Hafta içerisinde Samsunspor ile zorlu bir kupa maçı oynadıklarını ve o maçın yorgunluğuyla Hacettepespor'un karşısına çıktıklarını ifade eden Başkanımız Adil Gevrek, sahadan istedikleri sonuçla ayrılarak, ligde iyi bir şekilde yollarına devam ettiklerini belirtti.

Başkanımız Adil Gevrek, önemli bir 3 puan aldıklarını kaydederek, "Ligin çok koşan ve mücadele eden takımına karşı oynadık. Saha zemini çok iyi değildi ama maçın hemen başında bulduğumuz gol bizi rahatlattı. Rakibimizin 2 topunu futbolcularımız çizgiden çıkardı. Son dakikada bulduğumuz golle sahadan 2-0 üstün ayrıldık. Bizim adımıza önemli bir galibiyet. İyi bir şekilde yolumuza devam ettiğimiz için mutluyuz" dedi.

Teknik heyet ve futbolcuları aldıkları 3 puandan dolayı tebrik eden Gevrek, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Hacettepespor karşısında oynanan oyun, futbolcularımızın kazanma hırsı ve ortaya koydukları mücadele bizi gelecek adına daha da umutlandırdı. Şampiyonluğa giden yolda puan kaybetmememiz gerekiyor. Hacettepespor karşısında futbolcularımızın kazanma azmi bizleri çok mutlu etti. Neticede puan kaybetmedik ve iyi bir şekilde yolumuzda ilerliyoruz. İnşallah sezon sonunda gülen taraf biz olacağız."