Konya Anadolu Selçukluspor maçı hazırlıkları tamam.
Konya Anadolu Selçukluspor maçı hazırlıkları tamam.

Yeni Malatyaspor, Konya Anadolu Selçukluspor maçının hazırlıklarını tamamlayarak, maç saatini beklemeye başladı.

Ligde geride kalan 2 haftada 6 puan toplayan Yeni Malatyaspor, Pazar günü 20.00'da Malatya İnönü Stadı'nda Konya Anadolu Selçukluspor ile karşılaşacak.

Yeni Malatyaspor, Konya Anadolu Selçukluspor ile oynayacağı karşılaşmanın son provasını Malatya İnönü Stadı'nda gerçekleştirdi. Teknik direktör Mustafa Uğur yönetiminde, statta bir çalışma yapan sarı-kırmızılılarda keyifler yerinde.

Öte yandan defans oyuncusu Ali Sakal ile ön libero oyuncusu Onur Acar, antrenman öncesi gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Takımın ön libero oyuncusu Onur Acar, lige iyi başladıklarını ve bu iyi gidişi sürdürmek istediklerini ifade etti.

Takımda her şeyin iyi gittiğini kaydeden Acar, "Lige 2'de 2 ile başladık. Bu seriyi sürdürmek istiyoruz. Bu hafta da Konya Anadolu Selçukluspor ile sahamızda karşılaşacağız. İçerideki bütün maçlarımızı kazanmak istiyoruz. Güzel bir seri yakaladık ve bunu devam ettirmek istiyoruz" dedi.

SAKAL: "İYİ GİDİŞİ SÜRDÜRÜP, SEZON SONUNDA HEDEFİMİZE ULAŞMAK İSTİYORUZ"

Defans oyuncusu Ali Sakal ise lige iyi başladıklarını ve bu iyi gidişi sürdürerek, sezon sonunda hedeflerine ulaşmak istediklerini dile getirdi.

Yeni oluşan bir takım olduklarını ifade eden Sakal, "Önümüzdeki ilk 5 maçı en iyi sonuçlarla atlatıp, ilerleyen haftalarda daha iyi olacağımızı düşünüyorduk. Çok şükür ilk 2 maçımızı kazandık. Amacımız her maçı kazanmak" diye konuştu