Kaplanlar Galibiyet Sevincini Yaşıyor
Kaplanlar Galibiyet Sevincini Yaşıyor

Yeni Malatyaspor'da TKİ Tavşanlı Linyit maçında alınan galibiyetin sevinci sürüyor. Teknik Direktör Feyyaz Uçar ile ilk maçında 2-0 galip geldi.

Soğuk havaya rağmen taraftarının yalnız bırakmadığı Yeni Malatyaspor'a yeni transferlerde umut verdi. Devre arasında kadroya dahil edilen 3 oyuncusuna da şans veren Feyyaz Uçar'ın sağ kanatta oynattığı Sadık ilk maçı olmasına rağmen ortaya koyduğu performansla tribünlerden bol bol alkış aldı.

Bir gol bir asistle oynayan Samet Kartal ise kalitesini çabuk gösterdi. Samet'in Aydın ve İrfan ile uyumlu bir görüntü ortaya koyduğu gözlendi.

Savunmaya takviye edilen Mehmet Enes Sığırcı ise ilk maçında savunmayı toparlayacak kalitede bir oyuncu olduğunun mesajını verdi. Mehmet Enes Sığırcı uzun boyuna rağmen çabukluğu ile dikkat çekti.

TKİ Tavşanlı maçını geride bırakan Yeni Malatyaspor'da hafta sonu deplasmanda oynanacak Konya Anadolu Selçuklu maçının hazırlıkları başladı.

Maçın ardından takıma izin vermeyen Feyyaz Uçar, oynayanlara hafif tempolu koşu programı uygulatırken, oynamayanlar ise dar alanda çift kale maç yaptı.