Aydın Çetin , Liderliği Geri Alacağız
Aydın Çetin , Liderliği Geri Alacağız

Tecrübeli futbolcu, Körfez İskenderun Spor maçından galip ayrılacaklarına inandıklarını belirterek, "Pendikspor maçına çok iyi başladık. 2 farklı skoru da elimize aldık. Skoru koruyamadık. Bu futbolda olağan bir şey. İkinci yarıda biraz geri çekildik. Skoru korumaya yönelik. Ama bakınca Pendikspor çok gol pozisyonu bulamadı. Duran toplarla goller buldu. Futboldan önce daha farklı şeyler ön planda olan bir maçtı. Kulüp başkanımıza yapılan çirkin saldırılar vardı. Bunlara dikkat etmek gerekiyor. Bunlar futbola yakışmıyor. Eninde sonunda onlarda buraya gelecek. İnşallah onlar aynı muamele ile karşılaşmaz. Biz daha dikkatli oluruz. O yüzden alınan 1 puan kötü bir puan değil. Lig uzun bir maraton. İnşallah bu hafta kendi sahamızda galip gelir puan farkının açılmasına izin vermeyip, tekrar liderliği onlardan alırız" dedi.

Yeni Malatyaspor'un takım kaptanı Ramazan Kahya, Körfez İskenderun Spor karşılaşmasından mutlak 3 puanla ayrılmak istediklerini söyledi.

İç sahada puan kaybına tahammülleri olmadığını dile getiren Kahya, "İç sahada mutlak kazanmak zorunda olduğumuz bir maç. Pendikspor’un da zorlu bir maçı var. Puan kaybedebileceği bir hafta. Bu hafta mutlak galip gelip, puan kaybetmesi durumunda da liderliğe oturmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.